środa, 29 sierpnia 2012

P.P.H. Tabit - Makarony BartoliniNawiązując współpracę z Przedsiębiorstwem Produkcyjno - Handlowym ''Tabit" otrzymałam do przetestowania kilka makaronów marki Bartolini , m.in.:

  • Makaron Bartolini Eko Żytni Razowy - Świderek
  • Makaron Bartolini Durum z otrębami - Świderek NOWOŚĆ
  • Makaron Bartolini 2-jajeczny - Tagliatelle ze szpinakiem
  • Makaron Bartolini 2-jajeczny - Bartolinki Literko-Cyferki
  • Makaron Bartolini 2-jajeczny - Bartolinki Gwiazdka  

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "Tabit" rozpoczęło działalność w 1991 roku w Otwocku pod Warszawą. Jest producentem najwyższej jakości makaronów jajecznych, opartych na tradycyjnych polskich recepturach .   
P.P.H Tabit swój zakład produkcyjny posiada w hali w Wiązownie pod Warszawą, która spełnia najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa. Gwarancją najwyższej jakości produktów oraz najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa jest wdrożenie systemu HACCP oraz ISO 9001.
Markę "Bartolini" jest znana w  całej Polsce. Stanowi ona potwierdzenie jakości wytwarzanych przez nas produktów. Dowodem na to są liczne wyrazy uznania płynące ze strony indywidualnych odbiorców oraz dużych hurtowni.
Po szczegóły zapraszam na stronę internetową firmy: www.bartolini.com.pl. Tam znajdziecie Wszystkie produkty oferowane przez P.P.H Tabit. Ciekawe przepisy na dania z wykorzystaniem tych makaronów.
 

1 komentarz: