środa, 22 sierpnia 2012

Ogródek Dziadunia - Przetwory Jakiś czas temu rozpoczęłam współpracę z firmą Transrol, która działa na rynku polskim od 1991r. Dziś otrzymałam do spróbowania dwie sałatki greckie oraz dwa koncentraty pomidorowe z Ogrodu Dziadunia, jaki firma Transrol posiada w swej ofercie.
Priorytetem dla firmy jest zachowanie tradycyjnego smaku produktów przy zachowaniu najwyższej jakości wyrobów.
Transrol używa wyłącznie surowców dostarczanych przez sprawdzonych dostawców, więc nie musimy martwić się ich jakością, bo zawsze będzie ona najwyższa. 
Transrol sprzedaje produkty na terenie całego kraju i cieszą się uznaniem wielu konsumentów, gdyż wszystkie wyroby spełniają wymogi obowiązujące w Unii Europejskiej. Możemy być pewni, że wszystkie przetwory są zdrowe i smaczne.
W swej ofercie Transrol posiada przetwory z serii Ogródek Dziadunia, w której znajdziemy buraczki, kapustę, koncentraty, ocet, ogórki, paprykę oraz różnego rodzaju sałatki obiadowe. Transrol posiada szeroką gamę swych produktów, więc nawet najbardziej wybredna osoba znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo w serii standardowej znajdziemy różne przyprawy do zup, sosów i mięs oraz marynowane pieczarki. Wszystkie przetwory są ładnie zapakowane, dzięki czemu wyglądają jakby z domowej spiżarni.
Transrol jest właścicielem wielu nagród, które świadczą o jego wysokiej jakości.
Całą ofertę można znaleźć na stronie Transrol
Oto otrzymane przeze mnie produkty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz