poniedziałek, 17 grudnia 2012

Sok z jagód 100 % - Polska Róża


Produkt: Sok z jagód 100%
Opakowanie: Butelka 500 ml
Producent: Polska Róża
Skład: sok z owoców borówki czernicy

Produkt pasteryzowany, nieklarowany, nie zawiera żadnych dodatków. Osad jest zjawiskiem naturalnym, przed użyciem wstrząsnąć. Po otwarciu przechowywać w chłodziarce, chronić przed światłem.


Sok z jagód i jego właściwości lecznicze:

Ze względu na wysoką zawartość antocyjanów, jest niezastąpiony w profilaktyce i wspomaganiu leczenia chorób oczu ( m. in. krótkowzroczności, zwyrodnienia plamki żółtej). Ma działanie antybakteryjne i oczyszcza z toksyn, pomocny w infekcjach układu moczowego. Bogaty we flawonoidy (przeciwutleniacze) neutralizuje wolne rodniki. Reguluje pracę układu pokarmowego, stosowany przy biegunkach. Sok z jagód poleca się do regularnego, codziennego stosowania w profilaktyce jak również wspomagająco w chorobach. Zalecana porcja to przynajmniej pół szklanki soku dziennie.
Moja opinia:
Sok bardzo dobry . Widoczny osad świadczy o jego naturalności. Sok ten można pić bezpośrednio, jak i również rozcieńczyć w wodzie. W kuchni można go wykorzystać jako dodatek do deserów. Bardzo smaczna będzie przygotowana z jego dodatkiem zupa mleczna. Na bazie soku z jagód można przygotować rewelacyjne koktajle. Polecam sok z jagód Polskiej Róży.
Ja znalazłam jeszcze inne zastosowanie tego soku. Przepis już jutro. :)

Cena: 31, 00 zł

Zapraszam do sklepu internetowego: http://www.polskaroza.pl/sklep-internetowy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz