niedziela, 9 grudnia 2012

Makaron Wielicki

Kolejna współpraca z Producentem Makaronów Wielickich:

Wytwórnia Makaronów "WIELICKICH" J.G. MAJKA powstała w Wieliczce w 1996 roku, jako spółka rodzinna Jerzego i Grażyny MAJKA.
Makaron był produkowany w kuchni Państwa Majków już kilkanaście lat wcześniej, widząc nisze na rynku, postanowili podzielić się Swoim tradycyjnym rodzinnym produktem z ludźmi. Początki produkcji były bardzo trudne, stopniowo zwiększano liczbę załogi, dopracowywano technologie suszenia, przeprowadzano systematyczne badania, nad produktem, aby utrzymać walory jakościowe na najwyższym poziomie.
Wytwórnia Makaronów WIELICKICH jest nastawiona na produkcję jakościową, dlatego posiada nieduże moce przerobowe. Od 2007 roku produkcja odbywa się w nowym obiekcie, który spełnia wszystkie wymogi sanitarno - higieniczne.

Makarony produkowane są z najwyższej jakości składników. A receptura ich produkcji przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Makarony Wielickie są laureatem wielu nagród, które świadczą o utrzmaniu jakości na bardzo wysokim poziomie. Są to tytuły takie jak:  "POLSKI PRODUCENT ŻYWNOŚCI 2007", "POLSKI PRODUCENT ŻYWNOŚCI 2008", "NAJLEPSZE W POLSCE"

Wszystkie produkty przedstawione są na stronie: Makarony Wielickie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz