wtorek, 11 grudnia 2012

Polska Róża


Polska Róża to przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją. Jest całkowicie polską firmą, która swą pozycję na rynku buduje od 35 lat. Do produkcji soków i konfitur wykorzystywane są owoce najwyższej jakości z ekologicznych plantacji. A skoro o owocach mowa, to wiadomo, że większość owoców osiada właściwości zdrowotne. Głównie z takich owoców produkowane są soki i konfitury Polskiej Róży. Owoce róży maja bardzo wysoką zawartość witaminy C, betakaroten, bioflawonoidy, pektyny, cukry, składniki mineralne, których spożywanie w okresie zimowym zapewni nam większą odporność. Oprócz owoców róży do produkcji soków wykorzystywane są owoce bzu czarnego, które są stosowane w przeziębieniach jako środek napotny, są też pomocne w stanach zapalnych żołądka i jelit. Owoce malin także stosowane są z powodzeniem przy przeziębieniach.Natura poprzez owoce daje nam szansę na lepsze zdrowie i życie.


Soki Polskiej Róży są produkowane z naturalnych składników, według tradycyjnych receptur od prawie 30 lat. Założycielem i właścicielem firmy Polska Róża jest inż. Ernest Michalski. Idea Polskiej Róży, która od początku łączyła w sobie współdziałanie plantacji, zakładu przetwórczego oraz Fundacji i Instytutu, powstała pod koniec lat siedemdziesiątych, na bazie osobistych doświadczeń założyciela oraz, zapomnianych w tamtym czasie, osiągnięć polskich naukowców. Ernest Michalski w swej książce "Róża - moje życie" uświadamia nas jak ważna jest witamina C w naszym życiu i że owoce róży posiadają tej witaminy o wiele więcej niż inne owoce. Podając wiele przykładów z własnego życia Ernest Michalski udowadnia dlaczego powinniśmy pić soki z róży. 

Soki z róży powinny znaleźć się w naszym codziennym jadłospisie, ale tylko takie z wiadomego źródła. Polecam zatem naturalne soki z Polskie Róży, które zawierają nie tylko witaminę C, ale wiele innych witamin potrzebnych do prawidłowego rozwoju organizmu.

Produkty są dostępne w całej Polsce.

Zapraszam do sklepu internetowego Polskiej Róży

Wkrótce przedstawię coś pysznego z użyciem któregoś soku. Dzieci na pewno się ucieszą :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz