piątek, 30 sierpnia 2013

Orbit - spersonalizowana guma do żuciaJakiś czas temu pisałam Wam o gumach Orbit jakie otrzymałam. Gumy były o tyle wyjątkowe, że pudełko można było zaprojektować według własnego uznania i z własnym zdjęciem. Jak to zrobić możecie przeczytać w moim poprzednim poście : tutaj. Oprócz zamówionego pudełeczka otrzymałam świetne breloczki, które wraz z kilkoma pudełeczkami rozdałam najbliższym. Ich mina po odwróceniu zwykłego niebieskiego pudełeczka - bezcenna :)  Zdziwione minki po zobaczeniu zdjęcia najbardziej mnie rozbawiły. Oczywiście nie obyło się bez pytań - "Jak to zrobiłaś", "WOW skąd masz"

W opakowaniu znalazłam 10 pudełek ze zdjęciem z blistrami drażetek po 10 sztuk, całość w sklepie można kupić za 49,90 zł. Druga opcja -  z 5 pudełkami za 24,95 zł. Choć przy zakupie 10 sztuk opakowań dostajemy darmową wysyłkę.

Spersonalizowane opakowania są świetnym pomysłem na prezent, aby komuś zrobić miłą niespodziankę i aby ktoś miał kogoś przy sobie ;)

5 komentarzy:

 1. Jednak skład gum Orbit powinnien odstraszać, bardziej niż przyciąga możliwość personalizacji opakowania ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nominowałam Cię do LBA :)
  http://duszy-czar.blogspot.com/2013/08/nominacja-do-liebster-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne jako upominek dla kogoś bliskiego :) na pewno wykorzystam ten pomysł

  OdpowiedzUsuń
 4. Orbit taką możliwością zrobienia własnego opakowania trafił w 10. przecież to jest nieskończona liczba zastosowań i zabawy. Można to wykorzystać w każdej okazji. Muszę się wybrać na ich stronę i zakupić.

  OdpowiedzUsuń