poniedziałek, 22 lipca 2013

Jedz-pij-żuj, czyli guma Orbit ze zdjęciem

Jakiś czas temu udało mi się zakwalifikować do testowanie bezcukrowych gum do żucia Orbit dzięki portalowi Uroda i zdrowie. Oferta była o tyle ciekawa, że pozwoliła na zamówienie spersonalizowanej gumy Orbit z własnym zdjęciem. Oferta ta jest dostępna w sklepie internetowym pod adresem www.jedz-pij-zuj.pl. Przygotowanie własnego opakowania gum jest bardzo proste. 

1. Wejdź na stronę sklepu internetowego marki Wrigley - www.jedz-pij-zuj.pl.
2. Kliknij na "GUMA ORBIT ZE ZDJĘCIEM" na zdjęciu poniżej podświetlone na pomarańczowo. 
3. Przechodzimy do strony, gdzie zaczynamy zabawę z projektowaniem opakowania. W tym celu należy kliknąć na "Stwórz teraz".
4. Przechodzimy do projektu zdjęcia. Jest ono bardzo proste do przygotowania. Na początku wybieramy rodzaj ramki. Mamy ich aż 38 do wyboru, jest także możliwość zaprojektowania i wgrania własnej ramki.
5. Gdy już ramkę wybierzemy mamy możliwość wyboru układu opakowania: poziomy lub pionowy, a także wybór pobrania zdjęcia: z komputera lub z facebook'a.
6. Po wgraniu zdjęcia mamy kolejne opcje: przesunięcie zdjęcia, skalowanie i obrócenie zdjęcia. Możemy ustawić odpowiednią wielkość zdjęcia. Klikając "Dalej" mamy możliwość dopisania tekstu oraz zmianę jego trzcionki i koloru.

7. Na koniec, klikając "dalej",  mamy możliwość podglądu przodu i tyłu opakowania. W tym miejscu należy także potwierdzić prawa autorskie zaznaczając okienko

8. Końcowym etapem jest wybór pudełka z odpowiednią dla nas ilością opakowań.
9. Po kliknięciu "Dalej" przechodzimy do opcji wyboru kosztów przesyłki.
10. Potem przechodzimy do strony gdzie musimy wpisać dane adresowe, możemy to zrobić bez rejestracji  lub możemy również założyć konto w tym celu.

11. Ostatnim etapem zakupu jest sposób zapłaty i jej dokonanie.
Na e-mail otrzymamy informację z potwierdzeniem zakupu, w późniejszym czasie otrzymamy również informację o wysłaniu paczki. 

Spersonalizowana guma do żucia to świetny pomysł na urozmaicenie dnia codziennego :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz