wtorek, 23 października 2012

BAHLSEN

Nawiązując jakiś czas temu współpracę z firmą Bahlsen otrzymałam 3 produkty:
W swej ofercie Bahlsen posiada bardzo wiele rodzajów ciastek, wafelków i innych słodkości.


            W Polsce Grupa Bahlsen reprezentowana jest w Skawinie przez firmę Bahlsen Polska. Początki firmy sięgają roku 1993, kiedy to Grupa Bahlsen podjęła decyzję o rozszerzeniu swojej działalności na rynki wschodnie i przejęła ówczesne Skawińskie Zakłady Koncentratów Spożywczych. Kilkunastoletnia historia zaangażowania kapitałowego, produkcyjnego i rynkowego w Polsce, kilkadziesiąt milionów euro inwestycji w bazę produkcyjną, jej rozwój, a także rynek zaowocowały wieloma sukcesami.
Dzisiaj firma może pochwalić się bogatym portfolio produktów międzynarodowych marek HIT i Leibniz oraz krajowej marki Krakuski, która w roku 2009 stała się marką numer jeden na polskim rynku ciastek. Bahlsen Polska jako stale rozwijające się i dynamiczne przedsiębiorstwo nieprzerwanie inwestuje zarówno w nowoczesny sprzęt produkcyjny i technologie oraz przede wszystkim w pracowników. Jak cała Grupa Bahlsen kładzie również duży nacisk na zachowanie światowych standardów, czego potwierdzeniem są uzyskane certyfikaty ISO 9001:2000, IFS oraz BRC. W roku 2000 firma Bahlsen została wyróżniona nagrodą dla najlepiej zinformatyzowanego przedsiębiorstwa przemysłu spożywczego w plebiscycie zorganizowanym przez Teleinfo, a w 2003 Urząd
Komitetu Integracji Europejskiej i Business Centre Club przyznał marce HIT Medal Europejski. W roku 2004 firma została nominowana przez redakcję Przeglądu Gospodarczego do tytułu "Solidny Pracodawca w regionie Małopolski". Ponadto w roku 2009 Paluszki z Galaretką marki Krakuski otrzymały nagrodę Perły Rynku FMCG. Te prestiżowe wyróżnienia dowodzą o zaangażowaniu firmy w doskonalenie się i konsekwentne podnoszenie poziomu jakości wyrobów i firmy oraz potwierdzają, że Bahlsen Polska jest wiodącym producentem na rynku ciastek w Polsce.

Misja "Osładzamy życie" to najtrafniejsze oddanie tradycji, kompetencji oraz doświadczenia firmy, która już od 120 lat dostarcza klientom słodkiej przyjemności.
źródło: http://www.bahlsen.pl/bahlsenwpolsce

2 komentarze:

  1. Zapraszam na konkurs kulinarny na moim blogu. Trwa tylko do końca października. http://nietylkopasta.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. najbardziej ucieszyłabym się z Hitów ;)

    OdpowiedzUsuń