sobota, 1 września 2012

Spomlek - ser żółty

Kolejna nawiązana współpraca z firmą SPOMLEK

"Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, którzy nie tylko dbają o najwyższą jakość produktów, usług i surowca, ale także biorą aktywny i twórczy udział w tworzeniu wspólnej firmy. Priorytetem naszych działań jest Klient oraz jego satysfakcja z naszych produktów i współpracy. Dla naszych specjalistów nie ma rzeczy niemożliwych – połączenie nowoczesnych technologii z doświadczeniem, wiedzą i zaangażowaniem ludzi sprawia, że chętnie podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań ze strony naszych Klientów.
Bliskie relacje z Klientami oraz nieustanne wychodzenia naprzeciw ich potrzebom zaowocowały stworzeniem nowych – przełomowych na polskim rynku produktów. Jako pierwsi w Polsce wyprodukowaliśmy sery Radamer i Bursztyn, które podbiły serca konsumentów nie tylko w kraju ale i na całym świecie. Nowością jest ser Rubin, który od 2009 roku powoli zyskuje coraz większe uznanie konsumentów. SM Spomlek eksportuje swoje wyroby na prawie wszystkie kontynenty.
Wysoka jakość naszych produktów znajduje potwierdzenie nie tylko w postaci nagród i medali przyznawanych przez krajowe i międzynarodowe organizacje, ale głównie w długoletniej współpracy z najbardziej wymagającymi Klientami na całym świecie.
Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek łączy trzy zakłady produkcyjne – w Radzyniu Podlaskim, Parczewie i Młynarach /Oddział Elbląg/
Pierwszy z nich oprócz serów sprzedawanych pod marką Serenada i Old Poland, produkuje także proszki mleczne i masło. W Parczewie produkowane są wyłącznie sery: Salami, Rolada Podlaska, Pavarti, także te wędzone w sposób tradycyjny tj. dymem z palenia prawdziwym drewnem. Zakład produkcyjny Młynary /Oddział Elbląg/ słynie głównie z serów Salami Królewieckie i Edamski w parafinie. Wszystkie produkty wytwarzane w Oddziale Elbląg posiadają znak Dziedzictwo Kulinarne, Warmia Mazury Powiśle"


Do przetestowania dostałam sery żółte długodojrzewające:
1. Bursztyn - OLD POLAND
2. Szafir - OLD POLAND
Zapraszam do odwiedzenia i polubienia profilu na FB: http://www.facebook.com/KochamSery
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz