piątek, 7 lutego 2014

Naturalny sok jabłkowy

Dzięki uprzejmości firmy Activ miałam możliwość przetestowania 3 l soku jabłkowego.

Opis producenta:

"Royal Apple to naturalnie mętny sok, tłoczony ze świeżych jabłek z dodatkiem innych owoców lub warzyw. Do produkcji soku wybierane są dojrzałe, świeże i dobrej jakości owoce i warzywa. Następnie metodą tłoczenia „na zimno" wyciskany jest sok. Natychmiast po wytłoczeniu sok jest poddawany łagodnej pasteryzacji dzięki czemu zachowuje niemal wszystkie składniki świeżych surowców czyli zbawienne dla zdrowia pektyny i polifenole (głównie flawonoidy)."


Moja opinia:
Po otrzymaniu pudełka z sokiem pierwsze na co zwróciłam uwagę to ładne opakowanie a na nim piękne i soczyste jabłko, które jeszcze bardziej kusi do spróbowania soku. Sok faktycznie jest mętny, ale za to bardzo dobry. Jedyną wadą jak dla mnie jest jego słodycz, ale rozumiem, że wyprodukowany jest z tej słodszej odmiany jabłek. Można wymieszać go z wodą aby nie czuć tej słodkości.  Producent zapewnia, że w skład soku wchodzą tylko i wyłącznie jabłka, bez wody i cukru. Cukry występują, ale tylko te naturalnie występujące w owocach.
Sok nadaje się również do robienia drinków. Osobiście wypróbowałam i głowa później nie boli ;)
Smak soku przypomina smak świeżo wyciskanego soku z jabłek, a zapach - jabłkowy :) Kolor ciemnożółty.
Na rynku dostępne są soki, które też rzekomo są w 100% naturalne, lecz w niczym nie przypominają soku firmy Activ. 
Sok znajduje się w foliowym woreczku, w którym umocowany jest łatwy w użyciu kranik. Woreczek ten ukryty jest w ładnym kartonowym pudełku. Aby móc korzystać z kranika należy wcisnąć w pudełku kółeczko i wyjąć kranik. 

Pudełeczko jednak podczas transportu lekko się zgniotło, ale woreczek z sokiem był cały :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz