wtorek, 3 grudnia 2013

Pojemniki SISTEMA

1. SISTEMA Schłoodzone To Go (pojemnik na żywność fioletowy)


Pojemnik jest bardzo wygodny i dzięki niemu Twoje produkty będą świeże, ponieważ w zestawie posiada wkład chłodzący, który wystarczy napełnić wodą i zamrozić. Dodatkowo w zestawie praktyczny komplet sztućców oraz zakręcany pojemniczek na sos. O takim rozwiązaniu marzyłam od zawsze, wszystko w jednym pojemniku i pod ręką. W każdym miejscu i o każdej porze Twoje danie będzie świeże jakby było wyjęte prosto z lodówki. 2. SISTEMA 1490 (Pojemnik na sałatę, 3,5 L)
Kolejnym produktem, który również sprawi że Twoja ulubiona sałata będzie zawsze świeża. Pojemnik ten ma tez inne zastosowanie, mianowicie świetnie sprawdza się do przenoszenia sałatek, gdy wybieramy się na piknik. Idealnie sprawdza się także, gdy trzeba coś zamrozić lub podgrzać w mikrofalówce. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć zawsze świeżą sałatkę.

3. SISTEMA Sałatka To Go (pojemnik do sałatki)

Pojemnik ten jest prawdziwym arcydziełem. 4 przegródki na ulubione składniki naszej sałatki i dodatkowo pojemnik na sos. Pewnie każdy pomyślałby, że do szczęścia brakuje tylko sztućców i o to dodatkowo w zestawie jest komplet sztućców. Idealny pojemnik dla osób, które lubią mieć przy sobie różne przekąski i do tego świeże. Pojemniki SISTEMA to rewelacyjny pomysł. Musisz je mieć w swojej kuchni.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz